top of page
Am Bau

15 ROKOV
PLNEJ DÔVERY

Strictly, s.r.o. je mladá, dynamická spoločnosť, ktorá sa sústreďuje prevažne na menší rozsah stavebných prác so špecializáciou na rekonštrukčné, búracie, stavebné práce, výkopy, zakladanie, inžinierske siete, hrubá stavba murárske, potery, omietky, sadrokartónové konštrukcie ,obklady-dlažby, kúrenie a vzduchotechnika, zdravotechnika, elektro a vodoinštalačné, maliarské a dokončovacie práce bytov, holodomov, holobytov, budov a kancelárii, strechy, zatepľovanie budov.

"Dodržíme, čo sme sľúbili" Stojíme si za svojimi sľubmi, a preto sme pre našich zákazníkov spoľahlivým partnerom. Staviame v udržateľnej kvalite. Čo sme si predsavzali, to aj realizujeme. Z toho vytvárame stabilný hodnotový príspevok na zabezpečenie našej budúcnosti.

"Pýtame sa otázky, počúvame a pomáhame sa spoločne rozvíjať" Neustále sa učíme z chýb a snažíme sa neustále zlepšovať. Na základe získaných poznatkov vyvíjame nové štandardy.

"Preberáme iniciatívu na včasné nájdenie riešení" Stavebnú úlohu staviame do centra našich aktivít. Dbáme na ochranu a zdravie našich zamestnancov. Pracujeme v plánovaných a  stabilných procesoch.

"Zdieľame, aby z toho mali úžitok všetci“ Komunikujeme medzi sebou dôverne a transparentne. Vzájomne zdieľame svoje vedomosti. Ceníme si úspech tímu pred úspechom jednotlivca.

bottom of page